MILK FOR SALE

The cost is $1.00.  You can also purchase a card of 5 punches for $5.00 or 10 punches for $10.00.  This will start on Wednesday Nov 3.  Our Grade 6 students from Mrs. Reidy/Fisher class will be going to the classrooms at lunch to sell the milk.